Services

Customs brokerage

Kreipdamiesi į mus, jūs renkatės patikimą partnerį, kuriuo galite pasikliauti bet kokioje situacijoje. Kiekvienas klientas yra labai svarbus, todėl mes siekiame išsiaiškinti jūsų poreikius, reikalavimus ir verslo specifiką, kad galėtume užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. „Baltic Solutions Transport“ muitinės tarpininkai dirba visuose didžiuosiuose terminaluose.

More

Air transportation

Platus „Baltic Solutions Transport“ partnerių tinklas mums leidžia užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę už geriausią kainą. Taip pat, partnerių dėka, jūs turite galimybę rinktis iš skirtingos paskirties oro uostų, esančių įvairiose pasaulio vietose, o mes visuomet esame pasirengę jums padėti rasti geriausius sprendimus.

More

Rail transportation

Geležinkelių transportas – vienas patogiausių ir patikimiausių krovinių pristatymo būdų, ypač jeigu jie gabenami vidutiniais bei ilgais atstumais. Naudodamiesi „Baltic Solutions Tranport“ paslaugomis galite būti tikri, kad įmonė pasirūpins kroviniu visais jo transportavimo etapais, o tai ypač svarbu kai krovinio gabenimui taikomi sudėtingi sprendimai.

More

Sea transportation

Jūrų transportas – patogiausias būdas ilgais atstumais gabenti didelius krovinius. Ilgametė patirtis bei platus partnerių tinklas mums leidžia siūlyti ne tik įvairias paslaugas, bet ir maršrutus – jūsų kroviniai gali būti gabenami tiek Europos, tiek Azijos kryptimis. Mes dirbame su didžiosiomis laivybos kompanijomis, todėl galime užtikrinti puikią transportavimo paslaugų kokybę.

More

Road transportation

Statistika rodo, kad populiariausias krovinių gabenimo būdas Europoje – kelių transportas. Tačiau tokia statistika nėra netikėta, kadangi gabenant krovinius kelių transportu lengva sudaryti tvarkaraščius bei jų laikytis, o transportavimo kaina yra prieinama kiekvienam. „Baltic Solutions Transport“ užtikrina kokybiškas paslaugas, nes visos transporto priemonės turi reikalingus sertifikatus.

More